Hodnoty spoločnosti 3Gdesign

Hodnoty, ktoré definujú značku 3Gdesign sú predovšetkým: profesionalita, kvalita, precíznosť a zodpovednosť. Sú to vlastnosti, ktoré umožňujú vytvárať inovatívne návrhy a jedinečný dizajn. S 3Gdesign sa ponoríte do sveta kvality a elegancie. Naše návrhy odrážajú autentickosť a vášeň pre dizajn, ktorý ozdobí priestory Vášho domova a umožní prežívať tie najrozmanitejšie emócie.

Návrhy interiérov 3Gdesign sú určené ako pre jednoduchých, tak i pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí chcú žiť vo svojich domovoch bez obmedzenia vzorov, farieb, materiálov, štýlu nábytku, či rôznych doplnkov. Tvorbe návrhu interiéru venujeme dostatok času, dávame dôraz na potreby a predstavy zákazníka, snažíme sa návrh čo najbližšie priblížiť jeho životnému štýlu.

Devízou spoločnosti 3Gdesign sú aj osobnosti, ktoré tvoria jej základňu. Naša hlavná dizajnérka má viac ako 10 ročné skúsenosti v navrhovaní a realizáciách interiérov, a tiež spolupráce s domácimi i zahraničnými dodávateľmi. Jej návrhy zdobia interiér viacerých významných predstaviteľov slovenského showbiznisu a politiky.

Náš hlavný obchodný manager ma dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu, vlastní viacero certifikátov z danej sféry a je pripravený pre Vás vytvoriť úžasnú obchodnú atmosféru, a samozrejme výhodné podmienky od dodávateľov a realizátorov.